OOMYO  on sündinud 1. Detsembril 2013. aastal joogaõpetajal kui esimene
Eestimaine joogarõivaste kaubamärk. Eesti disain. Hetkel on ta kasvanud perekonnaäriks ja elustiiliks.
Meie tõed ja väärtused:
toodame käsitööna riideid imelisest kõrgekvaliteediga viskoosist    Vaata siia
hindame käsitööd ja väärtustame loovust
ei kasuta plastikut, kõik meie pakendid on looduslikud
hoiame loodust
oleme taimsed ja viime läbi koolitusi kursused.oomyo.com
oleme joogainimesed, viime läbi ka joogatunde ja koolitusi  Vaata siia
armastame ehteid ja pakume unikaalseid juveeliteoseid toodud Balilt, Indiast, Gruusiast jne

KORONA_OK on disainerite koostöö ehk OOMYO riided ja imearmsad aksessuaarid, valmistatud Micromakrame ornamentals-i poolt ehk Olga Kruglova (OK) tekstiilikunstnikuga. Korona – on muinasjutuline kroon – peakate, mis sai huvitaval kombel lisatud minimalstlikule OOMYO riietusele. Multifunktsionaalne aksessuaar. Kanname uhkusega nii peas kui kaelas. 2020 on OOMYO jaoks väga mitmekülgne aasta, mis iganes viljad küpsevad, oleme kaunid ja säravad! 

Yoskin Mama on sündinud. Nahasõbralik viskoosi kangas Euroopa vabrikust, mis omab OEKO-TEX sertifitseerimist. Your Skin – pehme ja vastupidav nagu sinu teine nahk. Kollektsiooni inspiratsiooniks on oluline naise elus kogemus-emadus. Eriline ja mitmekülgne, õrn ja sügav. Valikus on mudelid nii rasedatele kui ka noortele emmedele ja vastsündinutele ka. Imikute mänguasjad puidust ja allergiavaba silikoonist, vilditud detailid ja taaskasutatud vanaema tikkimisraamid. Bali unikaalne käsitöö täiendab meie põhjamaist lihtsust. Naiselikkus ja emadus on 2020 aasta OOMYO põhiväärtused.
Täiesti UUS ja ainulaadne ETNO MOOD sündinud Balil kuid teostatud Eestis. Kollektsioon on piiratud kogusega ja mõnda toodet on saadaval täitsa üksikult.
Kasutatud viskoosi, lina ja elastaani segu.
Hingav, püsiv ja kerge suvine kangas. Vapustavad kotid ja peened ehted! ETNO MOOD täieneb jooksvalt ja täismahus valmib 2020 aastal.
LU[ná]BALI
2019. aasta kevadel sündinud kollektsioon, inspiratsiooni saanud BALI saarelt KUU imelisest kujust ja mõjust. Seda on ka toodud nimetusse LUNÁ ná BALI. Meie kõige popimad tooted on Lunar retukad, Mona Kleit ja ümmargune täiskuu kott. Läbimüüdud kuid suvel 2020 tuleb osaliselt tagasi.
 Retro Flamingo
2018. aastal sündinud kapsull kollektsioon retro meeleoluga, hubane ja naiselik. Kõige popim toode on Flamingo retukad ja Sofie kleit, millest saanud hiljem ka OOMYO hitttoode. Suures osas läbimüüdud, kuid Sofie on taas ja taas saadaval.

Meie uhkus, olime esimene Eestis Feetup-i maaletoja ja Feetup-i modell ka. Saime tuttavaks Feetupiga Barselona Jooga konverentsil ja kohe tekkis huvi. Uskumatu leiutis, mis aitab absoluutselt igat inimest mänguliselt ja turvaliselt peapeale keerata. Mandala on 2017. aasta kollektsioon, mis saanud alguse Indiast. Kõige universaalsem toode on Mandala tuunika ja püksid, mis sobivad igale kehatüübile. Kõige kaunimad tooted on pikad tüllseelikud , hetkel täiesti läbi müüdud kuid silma võib ikka rõõmustada.

Tie-Dye Boho oli esimene OOMYO kollektsioon, mis ilmus 2016. aastal. 2013-2016 olid OOMYO-ol ainult joogariided. Tie-Dye Boho on unikaalne kollektsioon koostöös Saksamaa disainerite pundiga Tiedyemaniac, ehk siis iga toode oli käsitsi maalitud ja teist sellist toodet ei ole maailmas olemas. See oli väga edukalt läbimüüdud 2016. aastal ja hetkel võime nautida ainult toredaid pilte mälestuseks 😉

➳ MEIE SÕBRAD ➳